W jakim celu kościół wymyślił piekło?

Może Ci się również spodoba

11 komentarzy

 1. filip napisał(a):

  Bóg miłuje,jest wspaniały jak i sprawiedliwy? Co to za Bóg jagby wpuszczał do niebios kazdego kto bardzo źle czynił? Bóg jest sprawiedliwy jak i wybacza lecz i są tacy co nie żałują.Dla tego jest i obszar poza Królestwem Bożym przez nie kórych zwanych ,,piekło”jest to miejsce gdzie jest tam na zawsze strącony od Boga.
  Dlatego istnieje te miejsce. Każdy ma wsobie cząsteke Bożą zwaną własna wola. To sam człowiek decyduje czy będzie żyć z Bogiem czy bez po śmierci. Wyboru dokonuje przez ostracenie grzechu i przyjecie Emanuela do serca.

   
  • Izabela napisał(a):

   Filip- znowu nauki bez pokrycia w Pismie Swietym.Nigdzie nie ma o tym,ze zmarly idzie do nieba.Ksiadz mowi-z prochu powstales,w proch sie obrocisz.Pismo swiete mowi,ze po smierci nie ma zadnych mysli,czynow itp,wiec jest to stan niebytu.

    
  • Piotr napisał(a):

   A gdzie to jest napisane?

    
  • Jerzy Majzer napisał(a):

   Opowiadasz zasłyszane w kościele brednie! Wystarczy sobie uświadomić, że twój bóg zaplanował sobie wszystko wcześniej i zna czas przeszły, teraźniejszy i przyszły. Istnieje od zawsze w trzech postaciach, nota bene co to za qrwa brednia? Sam się spłodził i wysłał na śmierć, aby odkupić nasze winy i tych co przed nim i tych co po nim, następny logiczny kretynizm! Przed swym “cudownym” rozmnożeniem do trzech w jednym i jednym w trzech, (sobór nicejski 325rne) jest bogiem zbrodniczym, nie przepuszczającym nikomu, kto w niego nie wierzy i rozkazującym mordować wszystkich, np oprócz dziewic w zdobycznym mieście. Czy to nie jest zboczony zbrodniarz? Wsadź sobie w tyłek brednie o wolnej woli!! Ten zboczeniec, twój bóg z góry sobie to zaplanował i zna nasz każdy ruch i naszą myśl. To wg twojej wiary i religii!!! Zgodnie z logiką twej religii nic, co robimy, nie jest nieznane i niezaplanowane prze twojego bożka. Zostaw więc swe kretyńskie rozważania dla tobie podobnych, bo z logiką nie mają nic wspólnego.

    
 2. Adam napisał(a):

  I to jest właśnie przykład ignorancji totalnej. Ostatnie badania wykazują jasno , człowiek nie ma własne i wolnej woli. Nie ma czegoś takiego jak wola. Wybór czynności, które człowiek wykonuje to suma doświadczeń osadzonych i zapamiętanych w ośrodkach mózgu zwanych pamięcią.

   
 1. Maj 24, 2017

  […] Czytaj też: W jakim celu kościół wymyślił piekło? […]

   
 2. Czerwiec 6, 2017

  […] Czytaj też: W jakim celu kościół wymyślił piekło? […]

   
 3. Czerwiec 16, 2017

  […] Zobacz też: W jakim celu kościół wymyślił piekło? […]

   
 4. Lipiec 16, 2017

  […] W jakim celu kościół wymyślił piekło? […]

   
 5. Lipiec 17, 2017

  […] Źródło: W jakim celu kościół wymyślił piekło? – Multistrona.pl […]

   
 6. Lipiec 21, 2017

  […] Czytaj też: W jakim celu kościół wymyślił piekło? […]

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *